ofertaPrzewodnictwo - obsługa wycieczek zorganizowanych oraz klientów indywidualnych na terenie całych Tatr, Podtatrza i Pienin. DLa klientów indywidualnych możliwość zdobycia z przewodnikiem trudno dostępnych szczytów tatrzańskich (Gerlach, Lodowy, Mnich, itd.) i wiele innych. Obsługujemy równiez grupy obcojęzyczne (angielski, francuski).

Narciarstwo - nauka jazdy na każdym poziomie zaawansowania.

Ski alpinizm - oferujemy możliwość zorganizowania zimą wycieczek narciarskich w odległe górskie zakątki, narciarstwo pozatrasowe.

Wspinanie - kursy wspinaczki skalnej i lodowej, nauka i pierwsze kroki w skale, wspinanie w Tatrach i nie tylko.

Imprezy integracyjne - oferujemy Państwu pełną obsługę grup zorganizowanych , szeroką gamę zajęć na powietrzu (zajęcia linowe , imprezy tematyczne , wyjazdy samochodami terenowymi , psie zaprzęgi , ogniska kuligi itd.) Organizujemy rownież profesjonalne zawody narciarskie oraz treningi na tyczkach z pomiarem czasu pod okiem zawodników .

SEZON ZIMOWY 2010/2011

Szkolenia Lawinowe - wszystko co powinieneś wiedzieć o tym jak uniknąć lawin , zaplanować narciarską turę , oraz jak zorganizować akcje ratunkową po zejściu lawiny dowiesz się na organizowanych kursach wekeendowych w Dolinie Chochołowskiej . 
Cena 300 zl maksymalnie 6 osób

Zimowy weekend narciarsko-wspinaczkowy - jeśli w miarę swobodnie poruszasz sie po górach w lecie i chciałbyś spróbować swoich sił w zimie zapraszam cie na dwa dni w Tatry . Pirewszy dzień spędzimy na nartach na łatwej ski-tourze a na drugi dzień pójdziemy na nie trudną drogę wspinaczkową .
Cena 1 osoba 1600 zl dwie osoby 950 zl

Dwa dni w Staroleśnej - dla wszystkich którzy spróbowali już skialpinizmu i chcą wiecej polecam dwa dni w Staroleśnej . Rano jedziemy z Zakopanego do Smokowca kolejka na Hrebieniok i potem Zbójnickim Koryciskiem na Zawracik Rówienkowy z ktorego zjeżdzamy na noc do Zbójnickiej Chaty rano po śniadaniu idziemy na Świstowy Szczyt .
Cena przy czterech osobach 550 zl

Tatrzański Trawers Chochołowska-Morskie Oko- klasyczna tura narciarska , obowiazkowa dla każdego szanującego się ski-alpnisty !!!
1 - Chochołowska-Starorobociański-Ornak
2 - Ornak-Czerwone Wierchy-Kondratowa
3 - Kondratowa-Liliowe-Karb-Hala Gąsienicowa
4 - Hala G-Świnicka P-Gładka P-Pięć Stawów
5 - Piec S-Gladka-Zawory-Przeł pod Zad. Mnichem-Morskie Oko

Cena przy 5 osobach 900zl 

Alpejski klasyk czyli Haute Route narciarski trawers Chamonix-Zermatt !


Długa sześciodniowa tura alpejska wiodąca przez wysokie przłecze alpejskie . Dostępna dla doświadczonych narciarzy . Wymagająca dobrej kondycji i przygotowania !

Cena przy 5 osobach 1500 zl


Alpejskie Szczyty narciarskie- np GrossGlockner czy Grande Paradiso